/ начало / мнения и въпроси / любопитно / забавно / коментари

Коментари

преди 2 години

ОНЯ Великото и трудно УСПОРЕДНО паркиране!

Малкото прозорче на задната врата!... Леле, Майко!!!... ПрикЮчих с четенето на простотии!

преди 2 години

Georgi Kosadinov Мнение за Dongfeng?

Много са интересни между другото и аз нямам никаква информация. иначе изглежда така луксозно, особени са наистина.

преди 2 години

Николай Адъров Мнение за Dongfeng?

В Пловдив видях само един.Моделът сега не мога да си спомня,но беше със софийска регистрация и го караше една дама,която седеше вътре и разговаряше по телефона.Доста привлекателен автомобил.Незнам как със сервизното обслужване и частите и консумативите, защото още не са масово навлезнали в страната.Иначе съм чел доста информация за моделите и си струва съотношението цена-качество.

преди 2 години

Геш Мнение за кола

Audi а3 това е второ поколение предполагам. Имал съм такава, много е зле, само проблеми, махнах я... Един приятел си взе подобна - само проблеми и пари. Едни приятели от София си взеха също а3 4 врати, дизел - много трошлива, мъчат се да я продадат. Скромния ми ипит показвче а3 второ поколение са много зле. Със сигурност има изключения, но ауди а3 - не благодаря.

преди 2 години

SharkAtack Мнение за Dongfeng?

и аз бих искал да разбера, все повече виждам такива а пъй нищо не знам за тях

преди 2 години

Audifen Отнеха ми автомобила

На мен последната ми грижа ще е какво правят с автомобила след като ми е бил отнет. Най-вече ще ме е яд на себе си че съм нарушил закона и сега си плащам.

преди 2 години

SantaKlaus Отнеха ми автомобила

Имаш ли някакви доказателства, че е даден на министерството на туризма?

преди 2 години

325 xi Вредно ли е доливането на масло?

Ами реално не, ако настъпвам повече по-рано се случва да доливам. :D Доливам само като ми светне лампата, даже някой път като ми светне, карам по-внимателно и известно време не светва.

преди 2 години

Atanas Petrov Вредно ли е доливането на масло?

Благодаря ти за отговора!А засичал ли си като километри колко ти изкарва преди да се наложи да долееш?И реално чакаш ли да светне лампата преди да го направиш.

преди 2 години

325 xi Вредно ли е доливането на масло?

Мале същата история :D :D аз съм с 325xi през месец два доливам. не вярвам да е вредно, даже реално обновяваш по лека по лека маслото. после можеш да го смениш на да кажем 12-15хил км.

преди 2 години

Анатоли Василев Мнение за Dongfeng?

Има група да dongfeng в Фейсбук на име Dongfeng fan group

преди 2 години

Мирослава Ford puma

Сервиза се намира в Кипър,до този момент не намират проблем, което само по себе си е проблем.

1 2 3 4 9 10