Категорично съм против дизела ако колата ще се кара предимно градско и то по 5км на ден. Ще се скапи за нула време. Стига сте се блазнили от ниската цена на дизеловите коли... накрая икономията ви излиза през ... да не казвам.
В Пловдив видях само един.Моделът сега не мога да си спомня,но беше със софийска регистрация и го караше една дама,която седеше вътре и разговаряше по телефона.Доста привлекателен автомобил.Незнам как със сервизното обслужване и частите и консумативите, защото още не са масово навлезнали в страната.Иначе съм чел доста информация за моделите и си струва съотношението цена-качество.
Audi а3 това е второ поколение предполагам. Имал съм такава, много е зле, само проблеми, махнах я... Един приятел си взе подобна - само проблеми и пари. Едни приятели от София си взеха също а3 4 врати, дизел - много трошлива, мъчат се да я продадат. Скромния ми ипит показвче а3 второ поколение са много зле. Със сигурност има изключения, но ауди а3 - не благодаря.
Вход / Регистрация